skip to Main Content

Saç Ekimi Fiyatı

Saç Ekimi fiyatlandırmasını etkileyen bir çok faktör mevcuttur. Dolayısı ile Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi, saç ekimi fiyatı konusunda birçok araştırma yapar. Bu araştırmalar neticesinde aldığınız farklı saç ekimi fiyatları kafanızı karıştırması doğaldır. Zira,  “Saç ekimi fiyatı nedir ?” sorusunun yanıtı, Saç ekimi ücretlerini belirleyen faktörlerde gizlidir.

Saç ekimi uygulatmak isteyen kişi, Saç ekimi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenerek, bütçelerini belirlemek ister. Biliyorsunuz ki, Saç nakli fiyatları ekip ve hastanesine göre değişiklik göstermektedir ve saç ekim fiyatları ile ilgili tek bir rakamdan bahsetmek doğru omaz. Bir çok saç ekimi uygulaması yapan hastane ve şirketlerden farklı saç ekimi fiyatı alırsınız.

Saç ekimi uygulatacağınız yeri seçmeden önce saç ekimi fiyatını neye göre belirlediklerini ve neden değişiklik gösterdiğini sormanızda fayda var.

Saç Ekimi Fiyatları Konusunda Dikkat Edilecekler

  • Saç ekimi fiyatları çok düşük ya da çok yüksek ise nedenini mutlaka sorun.
  • Garanti belgesi verdiğini söyleyen yerlerin tek amacı fiyat farklılığı yaratmak yada müşteri çekmektir. Çünkü, Sağlık ile ilgili operasyon veya tedavilerde garanti belgesi olmaz. Hukuki veya ticari bir geçerliliği olmamakla beraber böyle bir belge yoktur.
  • Bazi yerler Greft sayısına göre saç ekimi fiyatını belirlerler. Oysa Bir operasyon için kişinin donör ve ekim alanı uygun ise olabilecek maksimum sayıda greft ekiler sadece operasyon ücreti olarak belirlenmesi sizin çıkarınızadır.
  • Saç ekimi esnasında veya saç ekimi sonrasında ekstra ilaç, şampuan vs. gibi size ekstra masraf çıkacakmı mutlaka sorun.
  • Saç ekiminde yapılan şimdiye kadarki uygulamalarda. Sağlıklı greft miktarı kişinin donör alanı ile ekilecek olan alan büyüklüğü doğru orantılıdır. Greft sayısı ise 3000 ile 5500 greft arasında bir seans saç ekimi operasyonu için ideal adetlerdir.

 

Saç Ekimi Fiyatları 2018

Burada standart bir saç ekim fiyatı ‘ndan bahsetmek mümkün değil. Saç ekimi fiyatının ne kadar olduğunu şu kriterler belirler ; Hastane ortamı olması, Uygulamayı yapan ekibin tecrübesi, Firmanın ticari yaklaşımı, Operasyon harici verilen hizmetlerin kapsamı vb. gibi. Bu durumlara göre ortalama saç ekimi fiyatlarını şöyledir.

Saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak 4 bin TL ile 20 bin TL arasında değişiklik gösterir. Bu fiyat ekim yapılacak olan tekniğe ve saç ekimi merkezine göre değişiklik gösterebilmektedir. Tavsiye edilen ortalama fiyat aralığı ise 4 ile 6 bin Tl.dir

Saç ekimi yapan yerlere  göre net fiyat öğrenmek isterseniz, Sitemizde bu konu için mevcut,  Online bilgi sayfasını   ziyaret ediniz…

Saç ekimi uygulayan yerler farklılıklar  uygulamaktadır. Mutlaka şu sayfamızı > “saç ekimi fiyatlarını etkileyen faktörler” ile ilgili bilgi edinmeniz saç ekimi yaptıracağınız yerin seçiminde ve fiyat politikalarını anlamanızda faydalı olacaktır.

Saç ekimi fiyatları

Back To Top
Close search
Ara